Sormaktan Çekinmeyin, Her Türlü Sorunuzu Sorabilirsiniz...
X (kapat)
Bilgileriniz hiç bir şekilde, hiç kimse ve kuruluşla paylaşılmayacaktır.
Randevu Talebiniz İçin Ekibimiz Tarafından Aranacaksınız...
X (kapat)
Bilgileriniz hiç bir şekilde, hiç kimse ve kuruluşla paylaşılmayacaktır.
Aranma Talebiniz İçin Ekibimiz Tarafından Aranacaksınız...
X (kapat)
Bilgileriniz hiç bir şekilde, hiç kimse ve kuruluşla paylaşılmayacaktır.
+90 392 227 9342

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi (Kıbrıs Tüp Bebek) Doç. Dr. Savaş ÖZYİĞİT öncülüğünde, 1998 yılında ilk kez yardımla üreme ve infertilite merkezi olarak başvurusunu yapmış, 2001 yılında tam donanımlı bir merkez olarak resmi açılışını yaparak faaliyete başlamıştır. Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi; Kıbrıs'ın İLK Tüp Bebek Merkezi ünvanına sahiptir. Dünyanın bir çok ülkesinden çocuk sahibi olmak üzere başvuruda bulunup merkezimize tedaviye gelen aileler anne baba olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Doç. Dr.Savaş Özyiğit, uzman hekim kadrosu ile yıllara dayanan bilgi ve birikimlerini, en son teknik donanım ve ekipmanlarla buluşturarak hastalarına güvenli bir ortamda tedavi olmanın ayrıcalığını yaşatmayı amaç edinmiştir.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi, Kıbrıs'ta ve tüm Türklük dünyasında ilklerin öncüsü olan uygulama ve tedavileri ile tanınmaktadır. İLK donasyon nakli uygulaması, İLK Cinsiyet seçimi tedavisi, genetik laboratuvara sahip İLK Tüp Bebek merkezi, Microsort bebek cinsiyet seçimi yöntemi ile cinsiyet belirlemesi yapan İLK merkez, ISO sertifikalı İLK merkez olarak Kıbrıs’tan ve dünyanın birçok ülkesinden gelen çiftlere hizmet vermektedir. Aşağıdaki bölümde kliniğimizle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Ekibimizi Görmek İçin Tıklayınız

HAKKIMIZDA
KIBRIS TÜP BEBEK
HIZLI LİNKLER
Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi internet sitesine hoşgeldi niz! Sitemizin amacı, sizlere tüp bebek ve genel an lamda infertilite tedavileri hakkında detaylı bilgi sağlamak, ve tüp bebek tedavilerinde bilinmesi ge rekenleri sizlerin erişimine sunmaktır...