Sormaktan Çekinmeyin, Her Türlü Sorunuzu Sorabilirsiniz...
X (kapat)
Bilgileriniz hiç bir şekilde, hiç kimse ve kuruluşla paylaşılmayacaktır.
Randevu Talebiniz İçin Ekibimiz Tarafından Aranacaksınız...
X (kapat)
Bilgileriniz hiç bir şekilde, hiç kimse ve kuruluşla paylaşılmayacaktır.
Aranma Talebiniz İçin Ekibimiz Tarafından Aranacaksınız...
X (kapat)
Bilgileriniz hiç bir şekilde, hiç kimse ve kuruluşla paylaşılmayacaktır.
+90 392 227 9342

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezindeki tedaviniz esnasında sizin rahatlığınız ve konforunuz bizler için önemlidir. Tedavi sürecinde stresten ne kadar uzak olur, kendinizi ne kadar rahat hissederseniz, tüp bebek tedavinizden başarı elde etme şansımız da o denli pozitif etkilenir. Bu sebeple, Kıbrıs'a geldiğiniz andan itibaren sizleri havaalanından karşılayarak otelinize yerleştiriyor, oteliniz ve merkezimiz arasındaki ulaşım ihtiyaçlarınızı da bizler karşılıyoruz. Bu sayede, sizlerin bu tür detaylar ile uğraşmanıza gerek kalmıyor ve daha rahat bir tedavi süreci geçirme şansınız oluyor.

 

Tüp bebek tedavisi için merkezimize gelen hastalarımıza alternatif konaklama seçenekleri sunuyoruz. Merkezimiz Lefkoşa'da olduğu için, Lefkoşa'da konaklıyor olmanız ve merkezimize yakın olmanız bir tercih sebebidir. Bu sebeple, sizler için Lefkoşa'da üç farklı konaklama anlaşmamız bulunmaktadır. Bu konaklama seçeneklerinde Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi hastaları için özel koşullar sağlanmaktadır, bu yüzden rezervasyonunuzu hasta kordinatörlerimiz sizin için yapacaklardır.

 

Seçenek 1: Bir yatak odalı stüdyo tipi daireler
Bu dairelerin her birinde banyo tuvalet, küçük bir mutfak, yemek pişirebilmeniz için gerekli araç gereç, bir oturma bölümü ve bir de ayrı yatak odası vardır. Özellikle tüm tedaviyi Kıbrıs'ta yaptırmak isteyen hastalarımız için daha fazla ev ortamı yaratan bu konakmala seçeneğinin geceliği 50 Euro'dur.

 

Seçenek 2: 3 Yıldızlı City Royal Hotel
City Royal Hotel, 3 yıldızlı standart bir şehir otelidir. Konaklama seçeneğinin içerisinde oda kahvaltı konsepti mevcuttur. Çok fazla lüks sunmayan bu konaklama seçeneği kısa süreli konaklamalar için uygundur. Bu otelin çift kişilik konaklama ücreti 60 Euro'dur.

 

Seçenek 3: 5 Yıldızlı Golden Tulip Nicosia Hotel
Golden Tulip, oldukça lüks ve konforlu bir oteldir. Merkezimizin yaklaşık 100 metre yakınında bulunan otel konum olarak mükemmel bir konumda yer almaktadır. Birçok aktivitesi ve fasilitesi bulunan bu otelin çift kişilik kahvaltı dahil konaklama ücreti 95 Euro'dur.

 

Seçenek 4: 5 Yıldızlı Merit Lefkoşa Hotel
Merit Lefkoşa Hotel'de 5 yıldızlı oldukça lüks ve konforlu bir oteldir. Konum olarak bu otel de merkezimize yaklaşık 150 metre yakınlığında yer almaktadır. Bu otelin kahvaltı dahil çift kişilik konaklama ücreti 125 Euro'dur.

HAKKIMIZDA
KIBRIS TÜP BEBEK
HIZLI LİNKLER
Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi internet sitesine hoşgeldi niz! Sitemizin amacı, sizlere tüp bebek ve genel an lamda infertilite tedavileri hakkında detaylı bilgi sağlamak, ve tüp bebek tedavilerinde bilinmesi ge rekenleri sizlerin erişimine sunmaktır...