Sormaktan Çekinmeyin, Her Türlü Sorunuzu Sorabilirsiniz...
X (kapat)
Bilgileriniz hiç bir şekilde, hiç kimse ve kuruluşla paylaşılmayacaktır.
Randevu Talebiniz İçin Ekibimiz Tarafından Aranacaksınız...
X (kapat)
Bilgileriniz hiç bir şekilde, hiç kimse ve kuruluşla paylaşılmayacaktır.
Aranma Talebiniz İçin Ekibimiz Tarafından Aranacaksınız...
X (kapat)
Bilgileriniz hiç bir şekilde, hiç kimse ve kuruluşla paylaşılmayacaktır.
+90 392 227 9342

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi olmanız için geçerli pek çok neden vardır.

 

Bunların en başında; tedavi süresince dünya çapında tanınan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Savaş Özyiğit tarafından takip edilecek olmanızdır. Dr. Savaş Özyiğit, uzman hekim kadrosu ve deneyimli ekibiyle hastalarına kaliteli ve prestijli bir hizmet vermektedir. Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi'nde, profesyonellik, uzmanlık ve yüksek başarı oranlarına çok uygun tedavi maliyetleri ile ulaşabilmeniz ise en büyük avantajınız olacaktır.

 

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi, tüm dünyadaki yenilikleri yakından takip etmektedir ve dünyadaki en önemli IVF konferanslarına katılmaktadır. Kliniğin yeniliklere açık vizyonu ile tüp bebekte başarı oranlarını yükseltecek yeni gelişmelerin takibe alınması aynı zamanda hayata geçmesi de Kıbrıs’ta bürokrasi engellerinin az olması nediyle hızlı olmaktadır. Avrupa ve Amerika’daki pek çok klinik bürokrasi engelleri nedeniyle yeni uygulamaları hizmete sunabilmek için uzun süre beklemek zorunda kalır.

 

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi ‘nde, Kıbrıs dışından gelen hastalara tedavi planları iki aşamalı olarak hazırlanmaktadır. İlk olarak; tüp bebek tedavisinin başlangıç testleri ve ilk jinekolojik muaye yaşadığınız şehirdeki bir kadın doğum hekimi tarafından yapılacaktır, ve sonuçlar merkezimize iletilecektir. Buna bağlı olarak tedavi planınız hazırlanacak ve tedavi süreciniz başlayacaktır. ikinci aşamada ise Kıbrıs’a gelmeniz planlanacaktır.Tedavinize bağlı olarak Kıbrıs’ta kalış süreniz 3 ile 9 gün arasında değişebilir.

 

IVF tedavileri hakkında daha fazla bilgi için, aşağıdaki ilgili tedavi bölümüne bakın.

HAKKIMIZDA
KIBRIS TÜP BEBEK
HIZLI LİNKLER
Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi internet sitesine hoşgeldi niz! Sitemizin amacı, sizlere tüp bebek ve genel an lamda infertilite tedavileri hakkında detaylı bilgi sağlamak, ve tüp bebek tedavilerinde bilinmesi ge rekenleri sizlerin erişimine sunmaktır...