Sormaktan Çekinmeyin, Her Türlü Sorunuzu Sorabilirsiniz...
X (kapat)
Bilgileriniz hiç bir şekilde, hiç kimse ve kuruluşla paylaşılmayacaktır.
Randevu Talebiniz İçin Ekibimiz Tarafından Aranacaksınız...
X (kapat)
Bilgileriniz hiç bir şekilde, hiç kimse ve kuruluşla paylaşılmayacaktır.
Aranma Talebiniz İçin Ekibimiz Tarafından Aranacaksınız...
X (kapat)
Bilgileriniz hiç bir şekilde, hiç kimse ve kuruluşla paylaşılmayacaktır.
+90 392 227 9342

Tüp bebek veya genel olarak infertilite tedavilerinde kullanılan ilaçların türü ve dozu her hasta için farklıdır. Her hastanın, infertilite geçmişi, yaşı ve hormon değerleri birbirindan farklı olacağı için, tek bir reçeteyi tüm hastalara uygulamak mümkün değildir. Bu sebeple, infertilite test ve tetkikleri bölümümüzde açıklamış olduğumuz testlerin yapılması ve gerekli infertilite tanısının konulması en önemli adımdır.

 

İlk etapta yapılacak olan testlerin sonuçları, önceden yapılmış olan bir tedavi geçmişiniz varsa, bu tedavi veya tedaviler esnasında uygulanmış ilaç protokolleri, bu tedavilerin sonunda ne gibi sonuçlar elde edildiği ve gerekli görülebilecek diğer tüm detayların analiz edilmesi sayesinde size en uygun tedavi yöntemi belirlenecek ve bu doğrultuda uygulanması gereken ilaç takviyesine karar verilecektir. Sizin için uygun bir tedavi protokolü hazırlandığı zaman, detaylı bir tedavi programı ve günlük yapılması gerekenleri içeren bir şema hazırlanarak size sunulacaktır.

 

Tedavi programınıza göre farklılık gösterecek olan ilaçlar ve ilaç kullanımları ancak ön testler yapıldıktan sonra belirlenebilecektir. Bununla birlikte, doz ayarlamaları farklı olsa bile, kendi yumurtalarını kullanarak gebelik elde etmeyi planlayan hastalar için yumurtalıkları uyarıcı ve yumurta geliştirici bir tedavi protokolü izlenir. Doz ayarlaması her hasta için farklı olur, fakat yumurta geliştirmek için iğne kullanımı, kendi yumurtası ile gebelik planlayan her hasta için uygulanır.

 

Bunun dışındaki ilaç kullanımı sizlere detaylı bir şekilde anlatılacaktır. İlk aşamada, ilk iğnenizin bir hekim veya hemşire tarafından yapılmasında yarar vardır.

Kendi yumurtanızla tedavi planlamıyor ve donör yumurtası ile tüp bebek tedavisi için hazırlanıyorsanız, kullanacağınız ilaçlar sadece rahmin gebelik sürecine hazırlanması ve sizin vücudunuzun gebelik sürecine adapte olması için uygulanacaktır. Bu ilaçlar tablet şeklinde olduğu için kullanımları gayet kolaydır.

Cevabını bulamadığınız tüm sorularınız için bizlere iletişim bölümümüzden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda, bizlere durumunuz hakkında daha detaylı bilgi vermek için, başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

HAKKIMIZDA
KIBRIS TÜP BEBEK
HIZLI LİNKLER
Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi internet sitesine hoşgeldi niz! Sitemizin amacı, sizlere tüp bebek ve genel an lamda infertilite tedavileri hakkında detaylı bilgi sağlamak, ve tüp bebek tedavilerinde bilinmesi ge rekenleri sizlerin erişimine sunmaktır...